Už nečekejte, až se vám podnikání rozjede samo a jděte na to chytře.

Přes hlavu!

 

Dopřejte si Královskou péči na 3 měsíce.

Odhalte svá limitující přesvědčení a mentální bloky...

 

... a nakopněte své podnikání díky EFT!

Co kdyby vám někdo pomohl vyřešit vaše strachy a obavy, aby bylo vaše podnikání úspěšné?

 • Při individuálních terapiích byste si odstranily mentální bloky a limitující přesvědčení, které vám hází neustále klacky pod nohy.
 • Díky 4 terapiím rozložených do 3 měsíců byste si postupně zpracovávaly nová témata, která by vyplouvala na povrch.
 • Necítily byste se zoufale a na všechno samy, ale měly byste kolem sebe podporující a motivující královskou komunitu.

Přesně takto vypadá VIP balíček Královské péče.

Za 3 měsíce mé královské péče:

 • Odstraníte mentální bloky a přesvědčení spojené s podnikáním a financemi.
 • Naučíte se EFT pro vlastní potřebu, abyste už nikdy nebyly zajatkyněmi svých emocí.
 • Projdete v EFT klubu 3 témata související s podnikáním.
 • Budete součástí podporující komunity odvážných žen.

Přestaňte ztrácet čas překonáváním samy sebe. Udělejte ze své mysli vašeho nejsilnějšího spojence. 

 

Dopřejte si královskou péči, která vás zaručeně nenechá na holičkách.

 

 

Konečně dosáhnete na vaše vysněné výsledky.

Individuální EFT terapie

V terapiích bude dostatek prostoru, abychom se na vaše podnikání podívaly opravdu do hloubky. 

Zaměříme se na zvládnutí akutních emocí, jako je třeba stres ze zahlcení a nestíhání. Zároveň odhalíme vaše mentální bloky, které pomocí EFT odstraníme, aby vám zbytečně neházely klacky pod nohy.

 

Možná toho už máte dost a nechcete své podnikání považovat jen za časově náročný koníček. Sbíráte tuny informací, jak uspět, ale úspěch se pořád někde zdržuje.

 

Možná, že děláte všechno správně. Řídíte se podle návodů a stejně vám to nefunguje. 

 

Klíčem k úspěchu je totiž nastavení vaší mysli. 

Díky Královské péči zjistíte, kde je kámen úrazu. Proč vám podnikání pořád nejde podle vašich představ. Pomocí EFT nastavíme vaši mysl na hojnost a úspěch. 

Abych vás ještě více podpořila, přidala jsem do Královské péče, jako bonus, členství na 3 měsíce v mém královském EFT klubu. 

Co vás čeká v EFT klubu?

V EFT klubu se můžete intenzivněji věnovat svému mentálnímu nastavení. Využít podpory ostatních žen a svézt se na vlně společné energie, která vás bude motivovat a povzbuzovat.

Každý měsíc má své téma, související s podnikáním, kterému se věnujeme do hloubky.

Téma se skládá ze dvou částí. Byznysové a mentální. V EFT klubu propojujeme obojí, abychom dosahovaly těch nejlepších výsledků. 

 

Můžete se aktivně zapojit a čerpat z klubu maximum.

V případě, že nemáte času na zbyt, přijde vám vhod bohatý archiv videí, kde si můžete vyhledat konkrétní video na váš problém a jít svým tempem.

 • Součástí klubu jsou společné zoom cally a společné terapie. Všechna videa v klubu zůstávají a vy si je můžete pouštět i ze záznamu.
 • V průvodcích najdete bohatý archiv mých videí a všech výzev a minikurzů zdarma.
 • Každý měsíc se můžete těšit na rozhovor, při kterém hosté rozdávají dárky a slevové kódy.
 • Každý týden natáčím nová videa, ve kterých se zaměřuji na problémy spojené s podnikáním.
 • Členky klubu mají mnoho benefitů, mohou se propagovat v tematickém týdnu ve skupině Síla Královny. Mají zvýhodněnou cenu za terapie a každý měsíc rozdávám jednu terapii zdarma.

Nejspíš vás zajímá kdo jsou ony královny a co na klub a terapie říkají!

Tady jsou:

Lucka se zbavila strachu natáčet videa a pořádně se opřela do svého podnikání. I s třemi malými dětmi.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tamara se zbavila strachu být vidět, po letech si vyměnila svou profilovku a rozjela svůj eshop.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Stáňa díky EFT začala podnikat, překonala velký strach z natáčení videí a udělala velký skok ze své komfortní zóny.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Péťa si užívá podporu a péči klubu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Za dobu co jsem měla svojí první EFT terapii jsem ušla celkem velký kus cesty a začínám si opravdu uvědomovat, že jsem báječná a mohu se cítit jako královna. Terapky s Katkou jsou báječné, posilující, pozitivní, účinné a i často zábavné. Vždy se moc těším když mám termín, co zase vykopeme a čeho se zbavíme. Jsem díky ní více sama sebou, více si věřím a mám daleko víc odvahy kráčet za svými sny. Přestávám se bát neúspěchu, teď se víc bojím úspěchu, ale to je cesta, kterou vím, že společně zvládneme. Dokonce jsem se přidala i do Královského klubu, který je super, plný opravdových královen s velkým srdíčkem, které se navzájem podporují, motivují a pomáhají si. Nemohu si práci Katky, její skupinky a projekty vynachválit. Jsem moc vděčná za vše, co dělá a jsem moc ráda a děkuji vesmíru, že mi poslal do cesty takovou kralovskou kapacitu ❤ Přeji královský den 🙂
Zlata Faitová
S Kačenkou jsem už téměř 2 roky a nehodlám ji opustit 😀 byla jsem u zrodu Síly královny i Královského klubu - Společenství královen. Dokázala vytvořit bezpečný a krásný prostor pro podnikatelky a moji druhou rodinu, Královny, které jsou mi tak blízké a můžeme spolu sdílet velmi důvěrné věci a podporujeme se. Neskutečně jsem se s ní posunula. Nastavení mé hlavy je diametrálně odlišné od staré Jany. Díky jejímu EFT jsem si srovnala spoustu věcí v hlavě, naučila se znát a komunikovat svoje potřeby, zvýšila jsem si sebevědomí a začala sledovat další úžasné podnikatelky, které umí skvěle inspirovat. Děkuju Kači, že tě můžu mít po svém boku a že můžu vedle tebe růst 💝💝💝
Jani Vorlíčkováhttps://sites.google.com/
Vstup do klubu jsem dostala na měsíc jako bonus k programu Královský mindset. No a už tam jsem půl roku. Proč? Primárně je klub zaměřený na EFT, ale je to mnohem víc. Jasně máme skupinový zoom terapie, setkání. Každý měsíc se do hloubky řeší jedno téma ze všech možných úhlů. To všechno je super, ale nejvíc bych chtěla vypíchnout tu podporu od Kateřina Sladovníková a dalších členek. Někdy řešíme hluboký témata, traumata, někdy se chechtáme a sdílíme i obyčejný věci, kdykoliv si můžeme přijít pro radu ať už byznysovou nebo osobní a vždy se mi dostane vřelé a upřímné odpovědi či rady ať už od Káti, tak od ostatních skvělých členek. Je tam komorní atmosféra a tak nějak cítíte podporu a posouváme se a podporujeme vzájemně. Díky královny!❤😉
Míša Hůlková
Kačka mě zaujala už jen tím, jak vypadá, co vyzařuje. EFT jsem znala, ale ne v takové "náloži". A před první terapií s Káťou, kterou jsem vyhrála 👍 jsem si říkala: "No, tak to teda nevím, co jako budeme řešit" - ne, že bych neměla nic k řešení, spíš jsme nevěděla, jakou cestou jít. Mno a najednou jsem ťukala a opakovala slova a po skončení terapie jsem ani nevěděla, co se stalo 🙂 A stalo se hodně a děje se. Katka je velmi epatická, otevřená, přímá (někdy až moc). Prostě člověk, který mi sedí. Po každé terapii se cítím jako znovuzrozená, jako by se mi otevřelo další okno, kterým mohu koukat. Kačka je prostě nejlepší 👑
Zdenka Kortusová
Tohle EFT útočiště miluju! Klub totiž zdaleka není jen o ťukání! Celé společenství úžasných žen je něco, co se jen tak někde nenajde ♥ Miluju naše společné ZOOMy – většinou na nich dost makáme, ale vždycky i hodně tlacháme a spoustu minut i prochechtáme 😍 Na to, že jsem v klubu byla jen na čumendu, pak na pár měsíců, tak mi dost přirostl k srdci a teď už vyhlížím, jestli Katka vypíše možnost koupit si členství na rok 2022. Protože já rozhodně neodcházím! Nejradši bych si předplatila doživotní vstup! ♥ A to víte, že Katka miluje dávání dárků svým klientkám? Mám od ní tenhle peckovní polodrahokamový náramek se zlatou korunkou 😍 V kterém klubu tohle mají?? 😉 Jestli se taky chcete nechat hýčkat od boží Kateřiny, přidejte se k nám! 👑
Zažraná máma

Online podnikání skrývá mnoho výzev, kterým se musíte postavit.

Spoustu strachů, kterým musíte čelit. 

 

Jděte na to chytře přes hlavu a nic vás nezastaví!

 

Z vlastní zkušenosti vím, jak moc důležité je, mít v podnikání dobře nastavenou mysl. 

 

Balíček královské péče za 6 990Kč

Královská péče za 6 990 Kč obsahuje:

4 individuální 90 minutové terapie + audio záznamy

3 měsíční členství v EFT klubu Společenství královen

lahvička Bachových esencí Krizová esence

podpora na Messengeru

+ BONUS 2 zoom cally navíc pouze pro vás! 

Máte nějaké otázky?

Jsem tu pro Vás!

katka@katerinasladovnikova.cz