Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook EFT S DĚTMI, SNADNO A JEDNODUŠE

 • ANO
  Objednávám si eBook EFT S DĚTMI, SNADNO A JEDNODUŠE za 990 Kč.
 • ANO
  Vím, že k eBooku dostanu navíc skvělé bonusy a pracovní listy.
 • ANO
  Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že eBook není pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Přečtěte si, co o eBooku říkají čtenáři

Kateřina Sladovníková vede čtenáře velmi srozumitelným, laskavým a chápajícím způsobem nejen do principů a fungování metody EFT, ale také do hlubin jejich duše – do duše matky, která své děti miluje nade vše, ale přesto někdy pění vztekem nad celým tím kolotočem kolem nich. Sama to jako máma dvou dětí zná moc dobře, takže její slova a rady jsou zasvěcené a trefné. Metoda EFT se pomalu, ale jistě zabydluje v našem rodinném životě a rozhodně už ji nehodláme pustit pryč.
Markéta Justováwww.graviny.cz
Páči sa mi, že v tomto e-booku sú pekne popísané bežné situácie, ktoré mama na materskej dovolenke zažíva, a sú k nim uvedené konkrétne príklady, ako pri nich techniku EFT použiť. Treba si ju len osvojiť a pustiť sa do skúšania. Už sa teším keď to vyskúšam na sebe a neskôr aj na dcérke. Určite sú to zaujímavé informácie pre každú, občas zúfalú, mamu.
Dušana Z.
"Už e-book zdarma mě příjemně překvapil a byla jsem zvědavá, co zajímavého se dočtu v tom placeném. Nezklamal mě. Přiblížil mi ještě více a pro mě velmi srozumitelnou formou podstatu metody EFT a dále i její použití při řešení běžných ale i složitějších situací nejen s dětmi. Určitě musím ocenit skvělý tahák, pro mě jako začátečníka moc důležitý. V neposlední řadě mě autorka e-booku pohladila po duši svými laskavými slovy, která mi znovu připomněla důležitost pojmu (sebe)láska."
Zuzana Červená

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@katerinasladovnikova.cz

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu!