Královská EFT podpora

při vaší další kampani!

Udělejte opravdový průlom ve svém podnikání a nenechte se vykolejit svými emocemi.

 

Dopřejte si Královskou podporu a nebuďte na nejdůležitější část svého podnikání samy!

Odhalte svá limitující přesvědčení a mentální bloky...

 

... a dejte svým prodejním kampaním nový rozměr!

Co kdyby vám někdo stál po boku při vaší další kampani a kryl vám záda, aby celá kampaň proběhla v klidu a bez stresu?

 • Díky 5 terapiím byste se důkladně připravily na kampaň, aby mohla proběhnout přesně podle vašich představ.
 • Kdykoliv by vás přepadly pochybnosti a nedostdobráctví, tak byste si s tím dokázaly poradit buď samy nebo byste se mohly obrátit na mě.
 • Necítily byste se zoufale a na všechno samy, ale měly byste kolem sebe podporující a motivující královskou komunitu v EFT klubu.

Přesně takto vypadá VIP balíček Královské podpory.

Za 5 měsíců mé královské podpory:

 • Odstraníte si mentální bloky a limitující přesvědčení spojené s prodejem a financemi.
 • Pečlivě se připravíte na vaši další kampaň, aby mohla být vskutku královská!
 • Naučíte se EFT pro vlastní potřebu, abyste měly své emoce pod kontrolou a tím i své podnikání.
 • Projdete v EFT klubu 5 témat související s podnikáním.
 • Budete součástí podporující královské komunity.

Vaše pocity ovlivňují celou vaši kampaň i následné prodeje.

 

Záleží na tom s jakými emocemi jdete do kampaně a jaké pocity během kampaně prožíváte.

 

To ovlivňuje to, co z vás vyzařuje, s jakou energií píšete e-maily, jak se chováte a zásadně to ovlivňuje výsledek celé kampaně! 

 

Individuální EFT terapie

V terapiích bude dostatek prostoru, abychom se na vaše kampaně podívaly opravdu do hloubky. 

Zaměříme se na zvládnutí akutních emocí, jako je třeba stres z nestíhání či strach z hejtů. Zároveň odhalíme vaše mentální bloky, které pomocí EFT odstraníme, aby vám zbytečně neházely klacky pod nohy.

 

Možná se vám svírá žaludek jen z představy, že vás čeká další kampaň. Už teď vás blokují nejrůznější strachy a do příprav se moc nehrnete. 

Na to se zaměříme v prvních dvou EFT terapiích, které si naplánujeme před vaší kampaní, abyste nevstupovaly do kampaně s obavami, ale s nadšením a dokonce se můžete na svou kampaň i těšit

 

Během kampaně máte emoce jako na houpačce. Jednou jste nahoře a jednou dole. Jste unavené a často ve stresu. Obáváte se hejtů a přestáváte si věřit. Štve vás, že nikdo nekupuje a pak zas kupují moc a vy nestíháte. To vše je hodně náročné a zhuštěné do pár dní prodejní kampaně, proto další dvě kratší terapie jsou během vaší kampaně. Zaměříme se na akutní emoce, abyste si zachovaly chladnou hlavu a ustály vše, co vás v kampani potká.

 

Poslední terapii si dáme po kampani, kdy můžeme vše vyhodnotit a podívat se na to, co úplně nefungovalo a v čem vám nebylo dobře. Aby vás to při další kampani neovlivňovalo.

 

Díky Královské podpoře před, během a po bude vaše kampaň v klidu. Vy budete mít pod kontrolou své emoce a budete si moci užívat nadšení ze své práce, které můžete přenášet i na své klienty.

 

Abych vás ještě více podpořila, přidala jsem do Královské podpory, jako bonus, členství na 5 měsíců v mém královském EFT klubu. 

 

Co vás čeká v EFT klubu?

V EFT klubu se můžete intenzivněji věnovat svému mentálnímu nastavení. Využít podpory ostatních žen a svézt se na vlně společné energie, která vás bude motivovat a povzbuzovat.

Každý měsíc má své téma, související s podnikáním, kterému se věnujeme do hloubky.

Téma se skládá ze dvou částí. Byznysové a mentální. V EFT klubu propojujeme obojí, abychom dosahovaly těch nejlepších výsledků. 

 

Můžete se aktivně zapojit a čerpat z klubu maximum.

V případě, že nemáte času na zbyt, přijde vám vhod bohatý archiv videí, kde si můžete vyhledat konkrétní video na váš problém a jít svým tempem.

 

 • Součástí klubu jsou společné zoom cally a společné terapie. Všechna videa v klubu zůstávají a vy si je můžete pouštět i ze záznamu. 
 • V průvodcích najdete bohatý archiv mých videí a všech výzev zdarma.
 • Každý měsíc se můžete těšit na rozhovor, při kterém hosté rozdávají dárky a slevové kódy.
 • Každý týden natáčím nová videa, ve kterých se zaměřuji na problémy spojené s podnikáním.
 • Členky klubu mají mnoho benefitů, mohou se propagovat v tematickém týdnu ve skupině Síla Královny. Mají zvýhodněnou cenu za terapie a každý měsíc rozdávám jednu terapii zdarma.

Nejspíš vás zajímá co na mé královské služby říkají mé klientky:

 

Lucka se zbavila strachu natáčet videa a pořádně se opřela do svého podnikání. I s třemi malými dětmi.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Tamara se zbavila strachu být vidět, po letech si vyměnila svou profilovku a rozjela svůj eshop.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Stáňa díky EFT začala podnikat, překonala velký strach z natáčení videí a udělala velký skok ze své komfortní zóny.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Péťa si užívá podporu a péči klubu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Za dobu co jsem měla svojí první EFT terapii jsem ušla celkem velký kus cesty a začínám si opravdu uvědomovat, že jsem báječná a mohu se cítit jako královna. Terapky s Katkou jsou báječné, posilující, pozitivní, účinné a i často zábavné. Vždy se moc těším když mám termín, co zase vykopeme a čeho se zbavíme. Jsem díky ní více sama sebou, více si věřím a mám daleko víc odvahy kráčet za svými sny. Přestávám se bát neúspěchu, teď se víc bojím úspěchu, ale to je cesta, kterou vím, že společně zvládneme. Dokonce jsem se přidala i do Královského klubu, který je super, plný opravdových královen s velkým srdíčkem, které se navzájem podporují, motivují a pomáhají si. Nemohu si práci Katky, její skupinky a projekty vynachválit. Jsem moc vděčná za vše, co dělá a jsem moc ráda a děkuji vesmíru, že mi poslal do cesty takovou kralovskou kapacitu ❤ Přeji královský den 🙂
Zlata Faitová
S Kačenkou jsem už téměř 2 roky a nehodlám ji opustit 😀 byla jsem u zrodu Síly královny i Královského klubu - Společenství královen. Dokázala vytvořit bezpečný a krásný prostor pro podnikatelky a moji druhou rodinu, Královny, které jsou mi tak blízké a můžeme spolu sdílet velmi důvěrné věci a podporujeme se. Neskutečně jsem se s ní posunula. Nastavení mé hlavy je diametrálně odlišné od staré Jany. Díky jejímu EFT jsem si srovnala spoustu věcí v hlavě, naučila se znát a komunikovat svoje potřeby, zvýšila jsem si sebevědomí a začala sledovat další úžasné podnikatelky, které umí skvěle inspirovat. Děkuju Kači, že tě můžu mít po svém boku a že můžu vedle tebe růst 💝💝💝
Jani Vorlíčková
Vstup do klubu jsem dostala na měsíc jako bonus k programu Královský mindset. No a už tam jsem půl roku. Proč? Primárně je klub zaměřený na EFT, ale je to mnohem víc. Jasně máme skupinový zoom terapie, setkání. Každý měsíc se do hloubky řeší jedno téma ze všech možných úhlů. To všechno je super, ale nejvíc bych chtěla vypíchnout tu podporu od Kateřina Sladovníková a dalších členek. Někdy řešíme hluboký témata, traumata, někdy se chechtáme a sdílíme i obyčejný věci, kdykoliv si můžeme přijít pro radu ať už byznysovou nebo osobní a vždy se mi dostane vřelé a upřímné odpovědi či rady ať už od Káti, tak od ostatních skvělých členek. Je tam komorní atmosféra a tak nějak cítíte podporu a posouváme se a podporujeme vzájemně. Díky královny!❤😉
Míša Hůlková
Kačka mě zaujala už jen tím, jak vypadá, co vyzařuje. EFT jsem znala, ale ne v takové "náloži". A před první terapií s Káťou, kterou jsem vyhrála 👍 jsem si říkala: "No, tak to teda nevím, co jako budeme řešit" - ne, že bych neměla nic k řešení, spíš jsme nevěděla, jakou cestou jít. Mno a najednou jsem ťukala a opakovala slova a po skončení terapie jsem ani nevěděla, co se stalo 🙂 A stalo se hodně a děje se. Katka je velmi epatická, otevřená, přímá (někdy až moc). Prostě člověk, který mi sedí. Po každé terapii se cítím jako znovuzrozená, jako by se mi otevřelo další okno, kterým mohu koukat. Kačka je prostě nejlepší 👑
Zdenka Kortusová

Prodejní kampaně jsou hodně náročná disciplína. Jejich výsledek nám zajišťuje příjem na další měsíce dopředu.

 

Dopřejte si Královskou podporu a mějte po svém boku zkušenou terapeutku, která vás v tom nenechá. 

 

 

Z vlastní zkušenosti vím, jak je důležité mít během kampaně emoce pod kontrolou a jak moc se hodí mít zpracované strachy a bloky spojené s prodejem.

 

Investice do práce s vašimi emocemi se vám mnohonásobně vrátí.

 

Balíček Královské podpory za 7 990Kč

Královská podpora za 7 990 Kč obsahuje:

3 individuální 90 minutové terapie + audio záznamy

2 individuální 40 minutové terapie + audio záznamy

BONUS:

Členství v EFT klubu Společenství královen na 5 měsíců

Podpora během vaší kampaně na Messengeru

Máš nějaké otázky?

katka@katerinasladovnikova.cz