Ťukání s Káťou

=

EFT terapie

Chcete se zbavit vleklých emočních problémů, ale nevíte, z kterého konce to vzít?

Chcete se zbavit hlubšího bloku, traumatu či vzorce chování, ale sama si netroufáte?

Nemáte možnost chodit někam na terapeutická sezení a hledáte metodu, kterou byste mohla praktikovat z domova, třeba když děti usnou?

 

Nadchlo vás EFT, ale nevíte, jak začít, kam ťukat a co u ťukání říkat?

Dostala jste se do slepé uličky?

Připadáte si, jako v začarovaném kruhu a nedaří se vám z něj vymanit?

Ráda vám pomohu a bezpečně vás provedu procesem ťukání.

Díky EFT pomohu nejen vám, ale i vašim dětem.

Nebuďte na své problémy sami!

Objednejte se na EFT terapii a posvítíme si na to, co vás trápí.

 

 

Ťukneme na to spolu!

 

Napište mi na 

katka@katerinasladovnikova.cz

a domluvíme si termín konzultace.

EFT (Emotional Freedom Techniques neboli techniky emoční svobody, zkráceně ťukání) je geniálně jednoduchá technika, díky které si akutní problém (strach, vztek) může samostatně odstranit skoro každý, kdo zná základní pravidla.

Někdy to ovšem nestačí…

Jsou problémy, se kterými si sama neporadíte. Jedná se o hluboká traumata, fobie, závažné překážky v životě (žárlivost, neschopnost najít partnera či otěhotnět, přesvědčení, že nejsem dost dobrá…).

Tady už nestačí jen znát naučené fráze a body, efektivnější je řešit tyto záležitosti pod vedením proškolené terapeutky.

 

 

Jaké jsou výhody terapie oproti samostatnému ťukání?

  • Při sezení se mnou se zaměříme na hlubší a vážnější problémy, se kterými byste si sama neporadila.
  • Najdeme zdroj potíží a vyčistíme ho. Tím se problému zbavíte trvale, nejedná se jen o dočasná náplast.
  • Vnáším do situace svou empatii a nezaujatý pohled, rozhodně problémy nezlehčuji, ale pomůžu vám uvěřit, že se jich můžete zbavit.

Jak konzultace probíhá?

Nedá se říct, že by konzultace měly nějakou standardní podobu. Záleží na tom, jak moc EFT znáte a co vás trápí.

Co ale budete určitě potřebovat, je klid a čas pro sebe, odhodlání změnit současnou situaci a víru, že to dokážete. Bez toho to nemá smysl.

Konzultace je online, můžeme se spojit přes Messenger, Skype nebo po telefonu ve videohovoru.

Délka konzultace: 90-120 minut

Cena: 1600Kč (pro členky Klubovny 1400Kč)

 

Nebuďte na své problémy sama!

Napište mi na katka@katerinasladovnikova.cz

a domluvíme si termín konzultace.

Ráda bych se s vámi podělila o svou včerejší první zkušenost s terapií EFT, kterou mi poskytla po Messengeru Káťa. Tímto bych ti Káťo Kateřina Sladovníková chtěla moc poděkovat. 😎Byl to skvělý zážitek a pro mne důležitá osobní zkušenost, kterou teď můžu prakticky zužitkovat u hubnutí. 😎 V oblasti osobního rozvoje (zejména toho svého :-)) se pohybuji od roku 1994, kdy jsem absolvovala kurz Silvovy metody, která mě vystartovala na cestu poznání sebe sama a věcí mezi nebem a zemí. A tak si někdy člověk namyšleně myslí, že už má spoustu věcí "zpracované" a tzv. v malíku. ALE.... 😎 je třeba hodně POKORY!!! A zase se vrátit na zem. Zkrátka sobě si člověk většinou nepomůže, protože neúmyslně schovává ty své bolístky. Právě proto, že ho to bolí a nerad se v nich nípe. JENŽE 😎 Ono je to potřeba! A tak jsem šťastná, že jsem narazila na tebe Káťo, protože na té terapii jsi mi zase šťouchla do mého vosího hnízda a já teď musím ty vosy vyhnat a podívat se dovnitř, abych mnohé pochopila. A za to velké DÍKY!!! S láskou se teď zbavím svých kil, které mě tak láskyplně ochraňovaly od všech bolestí.. Už je NEPOTŘEBUJU!!! 💕🙋‍♀️ Holky, společně s nimi zatočíme! Mějte hezký večer
Hana Randákováwww.hanarandakova.cz
Katku můžu jen doporučit. Je příjemná, vnímavá a ať má ve skupině 5 nebo 100 členů, vždy si najde na každého čas. Je naprosto autentická, a tím si Vás získá. A přitom všem, soustavně a vlídně, Vás vede cestou k Vašemu vysněnému já, na které sice nějaká ta kila ztratíte, ale získáte mnohem víc
Tamara Kuchařováwww.kramekprodeti.cz
Konzultace u Katky jsem se zúčastnila z důvodu mého velkého strachu z živých natáčení na online sítích. Především jsem měla blok z odsouzení a nepochopení toho, co chci říct, posluchači. Katka mi krásně, jednoduše vysvětlila metodu EFT, která slouží k odblokování našich strachů. Tuto metodu se mnou prošla a já si během sezení uvědomila, že se strach změnil na mírnou obavu. Metoda EFT je velmi zajímavá. Katka je velmi přátelská a milá. Věřím, že díky jejím konzultacím i Vy proměníte svůj strach k odhodlání. Konzultace velmi doporučuji.
Pavla Vítkováwww.zijibezlepku.cz
Doporučuji všem ženám, které nechtějí stát na místě a rády by se posunuly dál - Katka má styl, elán, srdíčko na dlani a hlavně výsledky 💕🙂
Naďa Svobodawww.dulanakoncizivota.cz
U metody EFT jsem čekala nějaký složitý návod, kterému stejně neporozumím. To jsem se ale spletla! Vše mi bylo jednoduše a přehledně vysvětleno, v čem metoda EFT spočívá a jak ji použít na sobě a na dětech. A to i na malinkých, jako je můj tříleťák. Ťukala jsem na sebe a odkryla tak původce svého stresu. Určitě stojí za to EFT vyzkoušet.
Radka Mojžíšová