Jmenuji se Kateřina Sladovníková.

 

Mojí velkou vášní a posláním je metoda emoční svobody EFT.

 

Provázím a motivuji cílevědomé a sebevědomé ženy na jejich cestě za splněnými sny.

 

Podporuji je, aby dosáhly  na vrchol ve všech oblastech svého života.

 

Co je EFT?

 

EFT je jednoduchá technika založená na akupunktuře.

Vychází ze znalosti toho, že se v lidském těle nachází systém meridiánových drah, ve kterých proudí energie. Na každé dráze najdeme body, na které poklepáváme/ťukáme prsty. Proto ťukání. (V akupunktuře zapichujeme jehličky). Tím uvolňujeme zablokovanou energii a obnovujeme její tok.

Tok energie se naruší, pokud jsme plni zablokovaných nepříjemných emocí. Vzhledem
k tomu, že emoční napětí je příčinou bolestí, nemocí a nejrůznějších fyzických obtíží, dá se tedy EFT využít nejen na emoční problémy, ale i na problémy fyzické.

Ťukáme tedy na body a zároveň soustředíme pozornost na emoci, která nás trápí. Tím dojde k uvolnění zablokované energie a obnově rovnováhy v energetickém systému.

 

Na co se dá EFT využít?

 

Dá se říct, že „eftéčko“ se dá využít prakticky na cokoli a na kohokoli. Záleží jen na naší fantazii a limitujících přesvědčeních.
S EFT nic není nemožné a každá překážka se dá odstranit.

 

EFT nebo ťukání?

 

Věřím, že pro nezasvěceného může být mluvení o EFT dost matoucí. Někdy je to EFT jindy zas ťukání, možná znáte i poklepávání...

Co je tedy dobře?

Dobře je všechno.

Oficiální název této úžasné techniky je EFT, z anglického Emotional Freedom Techniques. Technika emoční svobody. Hovorově můžeme použít eftéčko a já hodně často používám termín ťukat, ťukání atd. Protože při EFT ťukáme prsty na body na těle.

Ještě bych ráda zmínila, že v angličtině se využívá slovo tapping a pokud narazíte na nějakou knihu od zahraničních EFT terapeutů, tak se ve velké většině využívá pojem poklepávání.

 

Chcete se dozvědět víc?

Stáhněte si zdarma eBook EFT NÁVOD.