Zhubni navždy!

 

Převratné spojení práce s myslí, EFT a jídelníčkem na míru, jaké nemá obdoby.

3 měsíční online program na hubnutí zaměřený na dosažení trvalých výsledků!

Řešíte kila navíc?

Snažíte se roky zhubnout a stále marně?

Nejsou vaše výsledky trvalé?

 

Zkoušely jste všechno možné, ale u ničeho jste nevydržely? 

 

EFT terapeutka Kateřina Sladovníková spojila síly s vyživovou poradkyní Martinou Papavasileiou a společně vytvořily 3 měsíční online program, ve kterém je nemožné neuspět!

 

 

Spojení EFT a vyváženého jídelníčku je samo o sobě zárukou výsledků. 

+

3 měsíční intenzivní práce v uzavřené skupině plné stejně naladěných žen jdoucích za stejným cílem.

+

Maximální podpora EFT terapeutky Katky a výživové poradkyně Martiny.

=

Dosažené výsledky v podobě zhubnutých kil. Změna postoje k vlastnímu tělu a ke stravě. Nulový jojo efekt a mysl nastavená na hubené já.

Proč Katka s Martinou spojily své síly?

Na první pohled by se mohlo zdát, že není možné spojit dohromady dva odlišné pohledy na hubnutí. 

Katka zastává názor, že hubnutí je v hlavě. Stačí si pročistit mentální bloky, přesvědčení a vzorce chování a kila nás snadno opustí. Její vlastní zkušenost a zkušenosti s klientkami to jen potvrzují.

Martina je toho názoru, že klíčem k úspěchu je vyvážený jídelníček. Pokud máte jídelníček na míru a dodržujete ho, není možné neuspět. Což rády potvrdí i její klientky. 

A teď si představte, když se oba pohledy na hubnutí spojí! Dokonalé propojení ve kterém není prostor pro neúspěchy. 

Jídelníček na míru, praktické informace o stravování a nepřetržitá péče výživové poradkyně spojená s EFT terapeutkou, která rozdrtí na prach všechny vaše pochybnosti, výmluvy, strachy a mentální bloky. 

Navíc mají společného víc, než se zdá. 

Katka svou mentální prací došla k tomu, že chce o své tělo lépe pečovat a dávat mu jen to nejlepší. A svěřila se do péče odborníka, což Martina vskutku je.

Martina po zhubnutí 44 kilo se zasekla na posledních pěti kilech, které ne a ne sundat dolů. Strava nepomohla ani pohyb. Kila se jí držela jako klíště, až Martina dospěla k názoru, že problém bude v hlavě. Obrátila se na Katku, která má s hubnutím hlavou bohaté zkušenosti. 

 

A vzniklo naprosto geniální spojení!

Vyvážený jídelníček při kterém vám nebude vaše hlava házet klacky pod nohy.

EFT terapeutka Kateřina Sladovníková

Kateřina se EFT zabývá již řadu let a s hubnutím má bohaté zkušenosti

Je autorkou projektu Hubnutí s EFT, vedla několik kurzů na hubnutí, kde dosahovala se svými klietntkami nemalých úspěchů.

S klientkami pracuje individuálně při osobních EFT terapiích a pomáhá jim odstranit jejich mentální bloky a přesvědčení. Dopomáhá jim stát se královnami svých životů.

Sama zhubla pomocí mentálních technik a EFT přes 10 kilo.

Přijmula sama sebe a své tělo, naučila se ho mít ráda a chtít pro něj jen to nejlepší. To samé učí své klientky.

Výživová poradkyně Martina Papavasileiou

Martina je kvalifikovaná výživová
poradkyně a člen aliance výživových poradců v ČR.

Vede výživovou poradnu v Plzni a v Německu ve
městě Velburg a také on-line poradnu.

Řeší se svými klienty jejich nadváhu, obezitu, případně
podváhu. Stěžejní pro ní je, aby klientům jídelníček chutnal, protože jen tehdy je
dlouhodobě udržitelný.

Jídelníček je vždy sestavován na míru pro každého klienta a
zohledňuje jeho zvyky a požadavky.

Preferuje vyváženou stravu obsahující všechny důležité složky potravy.

Na co se můžete těšit?

 • 1. měsíc
  Na začátku se pomocí EFT pořádně nakopnete. Martina vám vytvoří jídelníček přímo na míru. (Jídelníček NENÍ součástí programu). V následujících týdnech najedete na jídelníček a Martina vám bude plně k dispozici. Katka zaručí, aby vám přechod na změnu stravování nepůsobil potíže. Podíváte se na limitující přesvědčení spojená s jídlem.
 • 2. měsíc
  Podíváte se na limitující přesvědčení spojená s hubnutím. Pomocí EFT dostanete vaše emoce pod kontrolu a začnete se hubnutí hlavou věnovat více do hloubky. Martina s vámi poupraví jídelníček podle vašich potřeb a chutí. Už víte co to obnáší, tak můžete společně jídelníček doladit.
 • 3. měsíc
  Závěrečný měsíc. Už máte své hmatatelné výsledky! S Katkou se podíváte na vzorce chování spojené s hubnutím převzaté z rodiny. Zaměříte se na vztahy a jejich vliv na vaši váhu. S Martinou se více ponoříte do stravování a jeho vlivu na naše tělo.

Reference na Katku

Katčin kurz mohu vřele doporučit každému, kdo chápe, že hubnutí není o dietách, ale je to prostě v hlavě. Líbí se mi především její naprosto normální přístup. Nečekejte žádné hlubokomyslné duchovní řeči nebo psychologické rozbory osobnosti. Celé mi to přišlo jako popovídání se skvělou kámoškou, která vás má ráda, chápe vás, ale zbytečně se v ničem nepatlá, nad ničím nefňuká, klidně řekne, že sama prožívá totéž, a prostě vám řekne, jak na to, abyste to spolu zvládli. Ručím za to, že kdo si tenhle kurz s ní dá, bude schopen objevit konečně tu podstatu, proč mu to hubnutí doteď jít nemohlo. A bude na nejlepší cestě konečně a natrvalo nejen zhubnout, ale hlavně najít ten správný vztah sám k sobě. Díky, Kačko, že jsi!
Kateřina Pokorná
Kateřina Sladovníková je mou průvodkyní v hubnutí a díky ťukání a jedný dost hustý terapii si můžu srovnávat věci v hlavě. Mám dole cca 7 kg, což je super. Pomohl mi pohyb a změna jídla, změna postoje k jídlu díky EFT. Ale nejdůležitější věc, který jsem si všimla tenhle týden v úterý je moje sebevědomí. Já byla na koupališti se svýma špekatýma nohama a vypouklým bříškem a nepřipadala jsem si jako nejhnusnější holka pod sluncem 🙏🏼 to je tak úžasnej pocit konečně se za sebe nestydět 💝 Holky, jestli můžu doporučit, zkuste do toho jít. Zkuste tu změnu bez jakýchkoliv očekávání, nemůžete nic ztratit, jen získat. Nechte se svézt na vlně EFT s Kaččiným vedením a dovolte si ji poslechnout 🙂 vyzkoušejte všechny ťukání a uvidíte, kam vás dovedou, každá máme svou cestu ❤️
Jani Vorlíčková
Nejlepší na něm je to, že nakonec dojdete k názoru, že to vlastně není o hubnutí 🙂. Pod laskavým Katčiným vedením a za podpory spolubojovnic budete pracovat na sobě, na svém přijetí, na svém vnímání a přesvědčeních, které Vám říkají, že ta kila potřebujete pro svojí ochranu. Takže pro mě největší přínos je ten, že jsem opět našla své kdysi tak pevné sebevědomí, zapracovala jsem na svých přesvědčeních, také na sebelásce a jen tak mimochodem zhubla 2 kg a 15 cm. A to se přiznám, že cvičím jen tak občas a zlehka a jídlo upravuji taky lehce. Ale je to můj druhý kurz s Katkou od února a od té doby mám dole 5,5 kg a nevrací se 🙂. Takže mohu ze srdce doporučit, protože přínos kurzu je v mnoha úrovních. Děkuji, Káťo 🙂
Tamara Kuchařová
Ahoj holky, jak už asi víte, s Káťou už frcim na hubnoucí vlně od samého začátku. Díky ní a samozřejmě i sobě, takže tedy naše kolektivní práce, jsou 4 kila dole. Dneska jsem se vážila a mám 51,1kg😁. Váha je to super, ale já měřím 152 cm, takže na mě je i každé deko znát .
Jana Svobodivá
Holky tak mě se podařilo sundat 5 kg za 4 týdny. Jsem přešťastná, mám ze sebe skvělý pocit a hlavně vidím a cítím, že jsem přestala mít důvod to tak násilně chtít a tlačit to tam. Za minulý týden šlo kilo dolů a to jsem nesportovala, protože jsem byla fakt unavená na doraz a málo jsem spala a koncem týdne na mě něco lezlo. I tak přes svůj střídavý půst a daleko líp zvládnuté chutě na sladké, které prakticky už nejsou a hlavně i když si občas dám něco sladkýho, tak i když tam někde v pozadí pořád ty svoje výčitky cítím, necpou se mi tam tak naplno. Takže tam ještě nějakou práci mám, ale cítím, že se to nakoplo a že se metabolismus pomalu probírá a začíná snad zase pracovat v můj prospěch. Vizualizace jedu neustále, mám dokonce u postele nalepenou svojí fotku v plavkách z období, kdy jsem měla postavu, s jakou jsem byla nad míru spokojená a ono to dost pomáhá, mít to před očima před usnutím. :-) Ale holky pamatujte že je to moje druhá výzva a po té první se mi zase skoro všechno vrátilo zpátky přes vánoce, kdy jsem se utrhla ze řetězu :-). I tak si ale myslím, že by nám se správně nastavenou hlavou neměly ubližovat ani vánoce. Pokud mraky ostatních lidí můžou jíst cokoli a neztloustnout, proč bysme toho nemohly docílit i my? Já k tomu fakt nevidím důvod :-
Darja Zajícová
Kato, ja te treba zboznuju za to, jak se o nas hezky staras a jak nas pekne provazis...🙏 A za vsechny zde jsem rada, protoze sdilime a podporujeme se a to je proste fajn. 🧡🍀🎈
Pavla Kolářová
Za mě skupina super jak jdeme do toho naplno👍🏻.Také cítím, že proto abych zhubla něco dělám.EFT bylo pro mě velké neznámo, říkala jsem si ťukání a proč.....ale čím víc toho začínam vědět, tím víc věřím,že vše jde změnit a že mě to pomůže.K tobě -Jsi sympatická bytost a je vidět že samotné tě to hrozně baví a naplňuje.Proto je super jak nás podporuješ i když to je pro nás začátečníky ještě těžké a jak se projevuješ tak za mě úplně bomba a baví mě to o to víc.🤩🤩😘😊
Žaneta Charvátová
Podporující energii skupiny nelze ničím nahradit, jak zjišťuju, a nejen tady v této :-) . Když se sejdou lidé, kterým jde o stejnou věc, dokáží se navzájem podržet a podpořit, kolikrát stačí dvě tři slůvka, která mě z negace hodí zpátky do pohody. Vizualizace a ťukání je pro mně nejvíc účinná metoda jak se dostat do sebe a hlavně pak ze sebe vybordelizovat všechno co brzdí člověka dojít tam kam si jeho srdce přeje. Moc mě to tady s vámi baví 💕🌷😀
Naďa Svoboda
Taky jsem rada ze v tehle skupince jsem, je to skvela motivace a Kata je super 😊 jeji videa me moc bavi 😊 vsem doporucuju 🤩🤩🤩
Verunka Jakšová
Trochu mě trápily zdravotní problémy, ale i tak se mi podařilo dát dolů 7cm v pase, což je pro mě bomba. Ocením tedy pokračování v nižší intenzitě, parta je tady super. Moc děkuji.
Hanka Randáková

Katky před a po

Reference na Martinu

Ráda bych doporučila kurz s Martinou Papavasileou , bylo to vyčerpávající, zábavné, plné spousty zajímavých a užitečných informací, věci do sebe začaly zapadat a dávají smysl....dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, receptů, nápadů a dostala odpovědi na spoustu otázek, u kterých jsem nevěděla, kde je zjistit...Marťa je pohodová a zábavná ženská a já jí tímto děkuji za spoustu zajímavých informací a příjemně strávených chvil😃dokáže člověka tak navnadit, že se člověk na to hubnutí těší...díky Marti..a všem doporučuji
Veronika Jakšová
Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro 5-ti denní kurz s Marti. Mluvila velice příjemně, nedoporučovala žádné drastické změny, jen úpravu jídelníčku tak, ze se na to už teď těším. Dala spoustu reálných typu na každé z 5-ti denních jídel a spoustu zajímavých a chutných receptů. Každé se osobně věnovala a profesionálně reagovala na všechny naše dotazy. Navíc skupinu neruší, ale nechává všechny předané informace na jednom místě a k dispozici. To je velké plus, protože spoustu jejich informaci si mohu připomenout i později a žít opravdu zdravě. Jestli jste jako já sklouzly do cykličnosti několika jídel, nebo jedly dost sladkostí, a nebo bojovaly s tím, že už nikdy nebudete mít krásnou postavu, tak tady Vaše obavy zmizí.
Martina Novotná
5-ti denní kurz byl příjemně strávený čas, plný zajímavých informací a poznatků. Bavilo mě to a dostala jsem nový náboj, jak do toho zase s chutí jít😀. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další zajímavé kurzy
Petra Mikulková
Děkuji Martině za její služby a jídelníček. Když jsem byla na začátku měla jsem trochu strach, ale Martina mě dokázala ujistit, že bude vše fungovat jak má a byla mi oporou a motivací. Jídelníček byl super, jídlo mi moc chutnalo a Martina s Jídelníčkem pracovala jak jsem potřebovala, zaměňovala jídla dle mých přání. Zhubla jsem s jejím plánem 17kg a chci jít touto cestou dál. Marti děkuji
Klára Hausová

Martiny před a po

Jak to bude celé probíhat?

Celý program bude probíhat pouze v uzavřené facebookové skupině.

Před odstartováním vám emailem přijdou přístupové údaje. Budete mít dostatek času se představit a vzájemně se poznat a samořejmě se naladit na energii skupiny.

Celý program trvá 3 měsíce! Je to doba potřebná k tomu, abyste dosáhly těch nejlepších výsledků. 

Každé ráno najdete ve skupině příspěvek s pokyny pro daný den.

Součástí bude mnoho živých videí. Můžete se těšit na živá ťukání s Katkou či mnoho hodnotných informací od Martiny.

Všechny příspěvky a videa budou živě!  Program se bude tvořit přímo vám na tělo! 

Žádné univerzální předtočené video postupy ani předem připravené texty.

Po celou dobu programu vám jsou Katka s Martinou k dispozici. Budou vám oporou a budou vás motivovat na cestě k vaší vysněné postavě.

Aby bylo vaše úsilí maximálně podpořeno, máte během celého programu zvýhodněnou cenu za EFT terapii 1400Kč za 90 minut. (Běžná cena je 1600Kč)

Do programu máte trvalý přístup i po skončení. Všechny texty a videa zůstávají.

Jídelníček není součástí programu, ale vřele ho doporučujeme. Budeme z něj v programu vycházet a pracovat na tom, aby šlo jeho dodržování snadno a s radostí. Navíc bez něj se nemůžeme zaručit za výsledky.

Jídelníček není součástí programu. Můžete si ho dokoupit za zvýhodněnou cenu 1200Kč.

Taky máte pocit, že se jedná o přelomový program?

Určitě už jste to zažily. 

Chcete zhubnout, začnete si hlídat jídlo, ale nevíte co je pro vás to vhodné.

Necháte si udělat jídelníček, ale je pro vás strašně těžké ho dodržovat a pořád ujíždíte.

Zkoušíte všechny možné diety a výživové směry a jakmile z toho vypadnete máte svá kila zpět a většinou i bonus navíc.

Jíte zdravě, pohybu máte dost, ale kila se ani nehnou.

Koukáte na sebe do zrcadla a jste více než otrávené.

 

Všechny tyto překážky Katka s Martinou dobře znají. Prošly si tím samým. A stále procházejí, po boku svých klientek.

Mají bohaté zkušenosti a rozhodly se je předávat dál. Rozhodly se spojit síly a využít silné stránky obou oborů. Aby vytvořily tento projekt, který je vytvořený tak, aby účastnice dosáhly těch nejlepších výsledků.

Za 3 měsíce se naučíte správně stravovat. Jídlo už pro vás nebude nepřítel a nebudete v jeho zajetí. 

EFT je zkratka k úspěchu. Nemusíte už sázet jen na svou silnou vůli a odhodlání. Dovolte si hubnout snadno a s radostí. 

3 měsíční program Zhubni navždy je zcela mimořádný projekt. 

Vy teď máte jedinečnou šanci být u jeho zrodu a vstoupit do programu za zavádějící cenu 4 000Kč na měsíc. 

Tisícovka týdně za plnou pozornost a podporu dvou špiček ve svých oborech. Katka s Martinou vám budou po celou dobu po boku a nenechají vás padnout. Předají vám to nejlepší ze svých znalostí, zkušeností a své energie. 

Jedná se o individuální program pro ty z vás, které chtějí konečně zhubnout. Jsou rozhodnuté pro svojí ideální váhu něco udělat a nebojí se pustit rovnou do akce. 

Aby měly Katka s Martinou možnost se vám maximálně věnovat a dovést vás k vašemu cíli, je program omezen počtem účastnic. Není zde tedy prostor pro váhání a dlouhé otálení.

Buď chcete změnu nebo ne...

 

Cena programu je 12 000 Kč.

Za 3 měsíce.

Co získáte?

 • Katky podpora
  V programu vám bude plně k dispozici každý den. Všechna videa a příspěvky jsou živě. Navíc máte po celou dobu kurzu zvýhodněnou cenu za EFT terapii
 • Martiny podpora
  I Martina bude každý den přítomna ve fb skupině. Její videa a příspěvky budou také živé. Je vhodné si na začátku programu nechat udělat jídelníček přímo vám na tělo za zvýhodněnou cenu.
 • Postup EFT
  Naučíte se, jak používat metodu EFT samy na sebe. Můžete tak na sobě pracovat i po skončení programu.
 • Strava
  Získáte znalosti o správném jídle, které vás budou provázet navždy.
 • Komunita
  Dohromady vytvoříme podporující komunitu společně naladěných žen. Společně to zvládneme.
 • Individuální přístup
  Program se bude přizpůsobovat přímo vám na míru. Navíc pokud nejste sdílecí typ, můžete komunikovat přes Messenger.

Vše bylo již řečeno.

Program je určen ženám, které se chtějí vymanit ze začarovaného kruhu. Ženám, které na sobě chtějí pracovat a postavit na tři měsíce hubnutí na první příčku svých priorit. A zhubnout navždy.

 

Máte nějaké otázky? Je něco nejasné?

Neváhejte nás kontaktovat!

Jsme tu pro Vás!

katka@katerinasladovnikova.cz

Marti.p@email.cz